Başkanın Mesajı

Turkish Industry  Holding’in Değerli Yatırımcıları ve
İş Ortakları, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız,

Turkish Industry Holding olarak, Ülkemizin son yıllarda yaşadığı olaylar ve gelişmelerden yapmamız gerekenler açısından daha fazla çalışmanın ve sorumluluk almanın doğru olduğuna bir kez daha sizlerden aldığımız güç ile kanat getirdik.

Devletimizin Doğu ve Güneydoğuyu kalkındırma hamlesine grup olarak Malatyada Granit Levha,    Erzincanda Kağıt ve MDF yatırımı ile ortak olmaya karar verdik.

Yönetim kadromuzun üstün sanayici ve yöneticilik  tecrübesi ile Grubumuzun başarılarının birleşimi sayesinde gerçekleştireceğimiz bu yatırımlara ilave olarak 2021 ve 2022 yılarında,  Yurtdışında da bazı yatırımların  hayata geçmesi için yoğun bir gayret içinde olacağız.

Mevcut Sanayi  Tesislerimiz  ile İnşaat grubumuzdaki verimliliği   ve istihdamı arttırmak,  farklı  sektörlerde ve Ülkelerde,  Ülkemizi temsil seviyesi yüksek yatırımlar gerçekleştirerek  Ülke ekonomilerine kazandırmak,  en önemli hedefimizdir.

Bu inançlarla  gayretlerini esirgemeden mesai veren arkadaşlarımıza, değerli yatırımcılarımıza, iş ortaklarımıza ve çok kıymetli dostlarımıza hürmetlerimi arz ederim.

Saygılarımızla,

Mehmet ÇOSKUN

Yönetim Kurulu Başkanı

info@turkishindustryholding.com

Pazartesi – Cuma (8:00 – 18:00)

 Espadon Kule D-100 Kuzey Yanyol Caddesi, 34880 Kartal/İstanbul

2020 © All rights reserved by TIH MEDIA