TURKISH INDUSTRY HOLDINGTURKISH INDUSTRY HOLDINGTURKISH INDUSTRY HOLDING

Turkish Industry  Holding’in Değerli Yatırımcıları ve
İş Ortakları, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız,

Turkish Industry Holding olarak, Ülkemizin son yıllarda yaşadığı olaylar ve gelişmelerden yapmamız gerekenler açısından daha fazla çalışmanın ve sorumluluk almanın doğru olduğuna bir kez daha sizlerden aldığımız güç ile kanat getirdik.

Devletimizin Doğu ve Güneydoğuyu kalkındırma hamlesine grup olarak Malatyada Granit Levha, Erzincan’da Kağıt ve MDF yatırımı ile ortak olmaya karar verdik.

Yönetim kadromuzun üstün sanayici ve yöneticilik tecrübesi ile Grubumuzun başarılarının birleşimi sayesinde gerçekleştireceğimiz bu yatırımlara ilave olarak 2021 ve 2022 yılarında, Yurtdışında da bazı yatırımların hayata geçmesi için yoğun bir gayret içinde olacağız.

Mevcut Sanayi  Tesislerimiz  ile İnşaat grubumuzdaki verimliliği ve istihdamı arttırmak,  farklı sektörlerde ve Ülkelerde, Ülkemizi temsil seviyesi yüksek yatırımlar gerçekleştirerek Ülke ekonomilerine kazandırmak, en önemli hedefimizdir.

Bu inançlarla  gayretlerini esirgemeden mesai veren arkadaşlarımıza, değerli yatırımcılarımıza, iş ortaklarımıza ve çok kıymetli dostlarımıza hürmetlerimi arz ederim.

Saygılarımla

2021 © Turkish Industry Holding