TURKISH INDUSTRY HOLDINGTURKISH INDUSTRY HOLDINGTURKISH INDUSTRY HOLDING

Vali Bilal Şentürk Termal Seramik Fabrikasında

Vali Bilal Şentürk Söğüt-Eskişehir Karayolu ve Termal Seramik Fabrikasında İncelemelerde BulunduBilecik Valimiz Bilal Şentürk, İlçe Kaymakamımız Murat Öztürk, Belediye Başkanı İsmet Sever, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ile birlikte Söğüt-Eskişehir karayolunun genişletme ve asfaltlama çalışmalarını yürüten yüklenici firmanın şantiyesinde çalışmaları ile ilgili brifing aldı. 

Özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı ziyaretçilerin Söğüt Ertuğrul Gazi ve Dursun Fakıh Türbeleri ile tarihi mekanları ziyaret etmek amacıyla kullandığı Söğüt-Eskişehir karayolunda devam eden genişletme ve bitümlü sıcak karışım asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Şentürk, Karayolları Bölge Müdürlüğü ve yüklenici firma yetkililerinden bilgi alarak, işçilerle sohbet etti. 

Vali Şentürk, daha sonra Söğüt ilçemizde faaliyet gösteren Termal Seramik Fabrikasında Kaymakam Öztürk ve Belediye Başkanı Sever ile birlikte üretim alanlarını gezerek, fabrikanın yönetim kurulu başkanı Mehmet Oğuzman’dan üretim ve istihdam hakkında bilgi aldı. 

http://www.sogut.gov.tr/vali-bilal-senturk-sogut-eskisehir-karayolu-ve-termal-seramik-fabrikasinda-incelemelerde-bulundu

Leave A Comment