TURKISH INDUSTRY HOLDINGTURKISH INDUSTRY HOLDINGTURKISH INDUSTRY HOLDING
Bekir SOYTÜRK
CEO

1955 yılında Kayseri’de doğdu, İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu,

Çalışma hayatına 1977 yılında Sabancı Holdinge ait BIRSA A.Ş. de başladı.

2013 yılına kadar Sabancı Holdinge ait, KordSA Global , Temsa Global, Indo KordSA, Thai KordSA, KQNE Corp, KordSA Brazil, Kordsa Argentina, ToyotaSA Corp., BekSA Corp. ve Dilek Gayrimenkul A.Ş.’de toplam 36 yıl yönetim kurulu başkanı, Genel Müdür ve CEO olarak görev yapmıştır.

Yabancı dil bilgisi İngilizce’dir.

A. HakımALICI
Başkan Yardımcısı

1969 yılında Bingöl’de doğdu, İngiltere Oxford Üniversitesi Ekonomi kalkınma ve Uluslararasi ilişkiler bölümünden mezun oldu,

Çalışma hayatına 1996 yılında Yenizellanda’da başladı ve daha sonra 2014 yılına kadar Avustralyada devam etti. Toplam 19 yıl danışmanlık, Genel Müdürlük ve CEO olarak görev yapmıştır.

Yabancı dil bilgisi İngilizce, Arapca, Hintce, Farsca ve Urduca dır.

Muammer TİMUR
Kağıt Grup Koordinatörü

Bandırma doğumlu Muammer Timur, ilk, orta ve lise tahsilini Bursa’da tamamladıktan sonra ODTÜ Makine Fakültesinden mezun oldu.

Kağıt sanayine girişi Temizlik Kağıtları üreten İpek Kağıt Fabrikası olmuştur. 10 yıl çalıştıktan sonra en son yürüttüğü Teknik Hizmetler Müdürlüğü görevinden ayrılıp, Türkiye Selüloz ve Kağıt Sanayinde mümessillik yapan Reis A.Ş de çalışmaya başlamıştır. Bu süre içersinde Suudi Arabistan’da yeni bir Temizlik kağıdı tesisi kurmuştur. Daha sonra 2004 yılında Hayat Kimya A.Ş nin Temizlik Kağıdı gurubunu kurmuş ve tesisi 2005 yılı sonunda devreye almıştır. 2017 yılına kadar kağıt gurubu koordinatörlüğü ile Yönetim Kurulu Başkan Danışmanlığı görevini yürütmüştür. Bu süre içersinde Türkiye, Rusya, İran, Mısır ve Nijerya’da 7 kağıt üretim tesisinin kuruluş ve devreye alınmasında liderlik yapmıştır. Hayat Kimya’da çalıştığı süre içersinde, gurubun içinde yer alan entegre selüloz, kağıt makinaları (Testliner/Fluting, Çimento torba ve Pelur kağıdı) ve corrugating makinalarının ıslahı ve kapasite arttırma çalışmalarında bulunmuştur.

Evli ve bir kız çocuğu bulunan Muammer Timur İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Rusça dillerini bilmektedir.

Mehmet ŞEN
MDF Grup Koordinatörü

1955 yılında Ordu’da doğdu, Almanya Hesse Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu,

Calışma hayatına 1984 yılında Almanyada MDF araştırma enstitüsünde başladı.

Daha sonar Tübitak, Brezilya MDF, Vezir Köprü Orman Ürünleri, Teverpan MDF, Ülkersan Makine  ve Camsan Entegre firmalarında 2016 yılına kadar toplam 36 yıl proje müdürü, genel müdür yardımcılığı, genel müdür ve grup koordinatörü  olarak görev yapmıştır.

Yabancı dil bilgisi Ingilizce, Almanca ve Fransızca dır.

Yasin YÜCEL
İnşaat Grup Koordinatörü

1978 yilinda Eskisehir de doğdu,Rusya Kazan Devlet Universitesi Mimarlik ve mühendislik bölümünden mezun oldu,

Calışma hayatına 2003 yılında Rusyada Efor Construction başladı.

Daha sonar Efor group da 2017 yılına kadar toplam 17 yıl proje müdürü, genel müdür, grup koordinatorü ve CEO olarak görev yapmıştır.

Yabanci dil bilgisi Ingilizce,Rusca,Tatarca,Baskurtca, Arapca ve Kazakca dır.

Gürcan CANDAŞ
Emlak Grup Koordinatörü

1972 yılında Kırklarelin de doğdu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezun oldu,

Calışma hayatına 1992 yılında Eczacıbaşı Holding’de başladı.

Daha sonar Gülman Grup, Emlax Bilgi Bankası ve Otek Yapı Mimarlıkta 2015 yılına kadar toplam 23 yıl lojistik müdürü, genel müdür yardımcılığı ve yönetim kurulu başkanlığı olarak görev yapmıştır.

Yabanci dil bilgisi İngilizce ve Rusça’dır.

2021 © Turkish Industry Holding